2012 óta sikeresen működő, online oktató nyelviskola

ANGOL NYELVTANÁR

munkatársat keres.

Ha rendelkezel

angol tanár karrier

  • felsőfokú angol tanári végzettséggel és felnőttoktatási gyakorlattal,
  • anyanyelvi területen szerzett tapasztalattal,
  • számítógép felhasználói ismeretekkel,
  • és kiemelkedően jó kommunikációs és megértési szinttel,

ha lelkesedsz az angol nyelv oktatása iránt és örömödet leled a tanulóid megértési szintjének emelésében, akkor jelentkezz fényképes Europass önéletrajzzal az info@angoliskola.com e-mail címen.

Előnyt jelent, ha ismered L. Ron Hubbard oktatási technológiáját.

Végzős angol szakos hallgatók jelentkezését is örömmel fogadjuk.

Amire tőlünk számíthatsz:

  • Professzionális munkakörülmények egy kiváló csapatban
  • A világon egyedülálló továbbképzések
  • Versenyképes fizetés
  • Motiváló bónuszok
  • Szakmai előrelépési lehetőség és hosszú távú karrier

A tanári poszt, amit ajánlunk helyfüggetlen, a bolygó bármely pontjáról végezhető és az időbeosztásod is meglehetősen rugalmas.

Célunk: A külföldön élő magyarok boldogulási és karrier lehetőségeinek javítása hatékony, online nyelvoktatás révén.